پرش لینک ها

چرا باید به خرید کشنده از اروپا بپردازیم؟

خرید کشنده اروپایی کمک زیادی به رانندگان در شرکت‌های حمل و نقل می‌کند که یک ماشین سنگین مدل روز و کم استهلاک را در اختیار داشته باشند. خرید کشنده از اروپا گزینه‌ای بدون جایگزین است که بهترین کامیون مدل روز را در اختیار رانندگان می‌گذارد تا با دغدغه کمتری به رانندگی در جاده‌ها بپردازند.
ایمنی بالا، مصرف سوخت کم کامیون، رعایت استاندارد آلایندگی یورو6، امکانات رفاهی کامل و… از مهمترین مزایایی است که با خرید کشنده از اروپا به دست خواهید آورد.

برای خرید کشنده از اروپا چه کنیم؟

خرید کشنده اروپایی به‌طور مستقیم از فروشندگان خارجی کار مشکلی است. امروزه اکثر واردات کامیون از مرز بازرگان به کشور انجام می‌شود. شرکت‌های بازرگانی بسیاری که در زمینه واردات انواع ماشین سنگین از جمله واردات کامیون، واردات کشنده، واردات اتوبوس، واردات خودرو سواری، واردات ماشین‌آلات راه‌سازی و معدنی، ماشین‌آلات صنعتی، واردات لوازم یدکی و… فعال هستند، کشنده‌های اروپایی را از طریق شهر مرزی بازرگان وارد می‌کنند.

به همین دلیل بسیاری از رانندگان برای خرید کامیون اروپایی مدل روز به بازار ماشین سنگین مرز بازرگان می‌روند. واردات کشنده از مرز بازرگان موجب می‌شود تا اکثر واردکنندگان، ماشین‌های ترخیص شده یا در شرف ترخیص و پلاک‌گذاری خود را به رانندگان و خریداران معرفی کنند.

ساده‌ترین راه‌حل برای خرید کشنده اروپایی

خرید کامیون در مرز بازرگان، زمان زیادی از رانندگان می‌گیرد، زیرا آن‌ها مجبورند تا چندین روز از کار و زندگی روزمره خود بزنند و به شهر بازرگان بروند. این در حالی است که احتمال یافتن ماشین سنگین مورد نظر و خرید کشنده از اروپا کم است و در بسیاری از مواقع رانندگان به نتیجه موردنظر نمی‌رسند.

شرکت بازرگانی رایان تراک که چندین سال متمادی به واردات کامیون اروپایی می‌پردازد از طریق وب‌سایت به معرفی آخرین مدل‌های موجود کشنده و کامیون خود می‌پردازد تا افرادی که قصد خرید کشنده از اروپا را دارند، به بررسی مدل‌های موجود پرداخته و بعد از انتخاب مدل و تماس تلفنی با دفتر رایان تراک در صورت نیاز به مرز بازرگان مراجعه کنند.

شما هم اگر قصد خرید کشنده وارداتی را دارید با کارشناسان مجرب رایان تراک تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید:
05138339410

چرا برای واردات کشنده از اروپا باید به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبر برویم؟

واردات کامیون اروپایی

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید کشنده از اروپا هستند، علاقه‌مندند تا خود تمامی مراحل واردات کامیون را انجام دهند. اما باید توجه داشت که خرید کشنده اروپایی کار ساده‌ای نیست. خریدار باید در وهله اول دارای کارت بازرگانی باشد و مجوزهای قانونی برای واردات کامیون از مرز بازرگان را در اختیار داشته باشد.

همچنین برای خرید کشنده از اروپا، خریدار باید توانایی لازم برای جستجو در وب‌سایت‌های فروش کشنده اروپایی را داشته باشد. سپس با فروشندگان اروپایی وارد مذاکره شود. همچنین برای پرداخت وجه خرید کشنده اروپایی باید شرکتی را در یک کشور عضو اتحادیه اروپا ثبت کرد.

خرید کشنده اروپایی از رایان تراک

تمامی مراحلی که نام بردیم بسیار پیچیده و زمان‌بر هستند که اکثر رانندگان یا شرکت‌های حمل و نقل ترجیح می‌دهند تا واردات کامیون اروپایی را از طریق شرکت‌های بازرگانی دنبال کنند. در واردات کشنده از مرز بازرگان، خریداران نیازی به تعامل با فروشندگان اروپایی ندارند، فقط باید فرایند ترخیص و پلاک‌گذاری کامیون کشنده را پیگیری کنند.
البته در بسیاری از موارد در هنگام خرید کامیون کشنده اروپایی، شرکت بازرگانی تعهدات لازم برای ترخیص، پلاک‌گذاری و سند کامیون اروپایی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

قبل از تصمیم‌گیری برای خرید کشنده از اروپا با شرکت بازرگانی رایان تراک تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم برای خرید کشنده وارداتی را دریافت کنید:
05138339410

انواع مدل کامیون‌های برتر در خرید کشنده از اروپا

انواع مدل های کامیون وارداتی اروپا

یکی از مهمترین مزایای واردات کامیون از مرز بازرگان، تنوع در مدل‌های کشنده‌های اروپایی است. در خرید کامیون کشنده اروپایی مطابق قوانین وزارت راه و شهرسازی و مصوبات مجلس شورای اسلامی، عمر ماشین سنگین باید کمتر از 5 سال باشد. به همین دلیل اگر به دنبال خرید کشنده وارداتی از مرز بازرگان هستید، امکان خریداری ماشین سنگین فول آپشن با عمری کمتر از 5 سال را خواهید داشت.

هر چند در خرید کشنده از اروپا، یک ماشین کارکرده را خریداری می‌کنید؛ اما کیفیت بالای کامیون کشنده‌های اروپایی موجب می‌شود تا استهلاک کمی داشته باشند و هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن‌ها زیاد نباشد. سازندگان کامیون اروپایی زیاد هستند و هر سازنده‌ای مدل‌های گوناگونی را برحسب نیاز رانندگان به بازار عرضه می‌کند. همین موضوع موجب می‌شود تا دست رانندگان در انتخاب مدل کشنده باز باشد. برخی از مدل‌های مطرح کامیون در واردات کشنده اروپایی عبارت‌اند از:

1- واردات کشنده اروپایی ولوو

ولوو یکی از برترین شرکت‌های کامیون‌سازی اروپایی است که مدل‌های متنوعی را عرضه می‌کند. در خرید کشنده اروپایی از شرکت ولوو، کامیون‌هخایی با قدرت موتور مختلف و کابین‌های سقف کوتاه و سقف بلند عرضه می‌شوند که از آن برای حمل انواع تریلرهای کفی، لبه‌دار، چادری، یخچالی و کمپرسی استفاده می‌شوند.
شرکت ولوو توانسته است برای خریداران کشنده اروپایی، مدل‌های مختلفی را عرضه کند. درصد زیادی از واردات کشنده از مرز بازرگان را کامیون‌های ولوو تشکیل می‌دهند.

2- خرید کشنده از اروپا: رنو

هر چند که اکثر افراد رنو را با خودروهای سواری آن می‌شناسند، اما باید توجه داشت که شرکت کامیون‌سازی فرانسوی رنو یکی از برترین سازندگان کامیون کشنده اروپایی محسوب می‌شود. اکثر قطعات اصلی کامیون‌های رنو توسط شرکت‌های بلژیکی و فرانسوی شناخته می‌شوند به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
در خرید کشنده وارداتی، محصولات شرکت ولوو زبان‌زد اکثر مشتریان هستند زیرا دارای عملکرد بالا، ایمنی مناسب و استهلاک کمی هستند.

3- خرید کامیون کشنده اروپایی داف

شرکت داف (DAF) با داشتن تجربه چندین ساله در عرضه کامیون و کشنده از مطرح‌ترین شرکت‌های اروپایی است که استانداردهای جهانی را رعایت می‌کند و ماشین‌های سنگینی مطابق با مقرارت کمیسیون اروپا را ارئه می‌دهد.

کدام ماشین اروپایی را بخرم؟

افرادی که به دنبال واردات کشنده اروپایی از مرز بازرگان هستند، همیشه در خرید کامیون کشنده اروپایی دچار تردید می‌شوند. زیرا هر ماشین سنگینی دارای خصوصیات منحصربه‌فردی است و همین مسئله تصمیم‌گیری را مشکل می‌کند. از همین‌رو قبل از خرید کشنده از اروپا به سراغ کارشناسان مجربی باید رفت که دارای تجربه کافی در این زمینه هستند.
شرکت بازرگانی رایان تراک با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در زمینه واردات کامیون اروپایی، مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به خریداران در این زمینه می‌دهد.

برای خرید کشنده اروپایی وارداتی، همین حالا با رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

سخن پایانی

خرید کشنده از اروپا موضوع مهمی برای بسیاری از رانندگان شرکت‌های حمل و نقل یا ناوگان باربری کارخانجات است که به دنبال خرید کامیون یا کشنده‌ای قدرتمند و با دوام هستند. خرید مستقیم کشنده اروپایی همیشه کار ساده‌ای نیست برای همین بسیاری از افراد به سراغ واردات کشنده از مرز بازرگان می‌روند.

واردات کامیون از مرز بازرگان توسط شرکت‌های بازرگانی صورت می‌پذیرد. رایان تراک در وب‌سایت خود اطلاعات آخرین ماشین‌های سنگین اروپایی خود را قرار می‌دهد. رانندگان قبل از سفر به شهر مرزی بازرگان به مقایسه انواع کامیون‌های اروپایی در سایت رایان تراک با یکدیگر می‌پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید