پرش لینک ها

خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر

خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر

خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر برای رانندگان ماشین‌های سنگین، شرکت‌های حمل و نقل و کارخانجات تولیدی اهمیت زیادی دارد. تعمیر و نگهداری از کامیون و کشنده‌های تریلی مهم است چون بر روی کارآیی و دوام عمر آن‌ها تاثیر می‌گذارد. کامیون و کشنده به‌طور متوالی در جاده‌ها مشغول حرکت هستند و طبیعی است که هرچند وقت یکبار به تعمیرات اساسی و تعویض برخی از قطعات اصلی نیاز پیدا کنند.

در خرید کشنده باید به سراغ برندهای سازنده معتبر و شرکت‌های بازرگانی رفت که خدمات گارانتی مناسبی را ارائه می‌دهند. آن‌ها با عرضه لوازم یدکی ماشین‌های سنگین، امکان خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر را برای رانندگان فراهم می‌آورند تا آن‌ها دغدغه‌ای در زمینه تهیه لوازم یدکی تریلر نداشته باشند.
معمولا قیمت لوازم یدکی انواع تریلر بالاست. از همین‌رو، عرضه‌کنندگان باید با فروش قطعات یدکی اصل و مناسب به رانندگان کمک کنند تا ماشین سنگین بعد از تعمیرات، خیلی زود نیاز مجدد به تعمیر یا تعویض قطعه نداشته باشد.

نکات مهم در خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر

قیمت قطعات ماشین سنگین به نسبت بالاست. به همین دلیل باید برای تهیه و خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر به نکاتی توجه داشت:

1- خرید ماشین سنگین از برندهای معتبر اروپایی

در هنگام خرید ماشین سنگین (خرید کامیون، خرید کشنده، خرید اتوبوس و ماشین‌آلات راه‌سازی و..) باید به سراغ سازندگانی رفت که از اعتبار کافی برخوردار هستند و لوازم یدکی مورد نیاز خودرو سنگین را تا سالیان سال عرضه می‌کنند. در حال حاضر قطعات یدکی کشنده‌های وارداتی از اروپا نظیر رنو، داف و ولوو در بازار موجود است.

2- تلاش برای تهیه لوازم یدکی اصل

فروش عمده لوازم یدکی ماشین سنگین توسط نمایندگی‌ها و شرکت‌های بازرگانی انجام می‌شود. در هنگام خرید قطعات یدکی کامیون کشنده باید به اصل بودن لوازم توجه داشت. لوازم یدکی غیراصل تریلر باعث آسیب جدی به خودرو سنگین خواهد شد.

3- قیمت خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر

قیمت قطعات ماشین سنگین ازجمله انواع لوازم یدکی کامیون، لوازم یدکی تریلر سه محور، لوازم یدکی اتوبوس و.. تفاوت‌های اساسی در بازار دارند. به همین دلیل در هنگام خرید قطعات یدکی باید به سراغ نمایندگی‌ها یا شرکت‌های بازرگانی رفت که بهترین قیمت را عرضه می‌کنند.
رایان تراک با واردات انواع قطعات یدکی کامیون و کشنده‌ها از اروپا توانسته است تا قیمت رقابتی برای عرضه لوازم یدکی ارائه نماید. برای خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر تماس بگیرید: 051383339410

4- ارائه گارانتی و پشتیبانی

خرید قطعات یدکی ماشین سنگین از مراکز معتبر موجب می‌شود تا لوازم یدکی خریداری شده گارانتی شوند و خدمات پشتیبانی برای آنان ارائه شود. خرید از افراد ناشناس یا شرکت‌های غیرمعتبر باعث می‌شود تا در صورت خرابی قطعه یا ایراد فنی هیچ‌گونه ضمانتی وجود نداشته باشد و وجه پرداختی عودت داده نشود.
بنابراین برای خرید لوازم یدکی کامیون یا تریلی حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید.

5- فروش قطعات یدکی ماشین سنگین به سراسر کشور

تا همین چند سال پیش برای خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر مجبور بودید تا محل فیزیکی فروشگاه یا نمایندگی بروید. اما امروزه به‌سادگی امکان خرید اینترنتی لوازم یدکی کامیون وجود دارد. رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل با یک شماره تلفن و تماس با شرکت بازرگانی رایان تراک به تامین لوازم یدکی ماشین سنگین خود می‌پردازند.
با خرید اینترنتی یا تلفنی قطعات یدکی کامیون و کشنده به سادگی امکان استعلام قیمت لوازم یدکی تریلی، کامیون، اتوبوس و سایر ماشین‌های سنگین وجود خواهد داشت. برای تهیه قطعات یدکی مورد نیاز ماشین سنگین‌تان همین حالا با رایان تراک تماس بگیرید: 051383339410

خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده از رایان تراک

از آنجایی که رایان تراک یک شرکت بازرگانی معتبر و دارای مجوزهای قانونی است امکان واردات انواع قطعات یدکی کامیون و کشنده‌ها را دارد. عرضه لاستیک ماشین‌های سنگین از جمله ماشین‌آلات راه‌سازی و معدنی و همچنین گیربکس این قبیل از خودروها موجب می‌شود تا شرکت‌های حمل‌ونقل، جاده‌سازی و معادن دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

همچنین رایان تراک به عرضه انواع سیلندر کامیون با قیمت مقرون‌به‌صرفه می‌پردازد. نکته مهم این است که رایان تراک به‌عنوان واردکننده، قطعات یدکی را به‌صورت مستقیم وارد کشور می‌کند. بنابراین با خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده اطمینان کافی از خریداری لوازم مورد نیازتان با بهترین قیمت را خواهید داشت.

سخن پایانی

خرید قطعات یدکی کامیون و کشنده تریلر موضوع مهمی برای رانندگان است. برای تهیه قطعات یدکی ماشین سنگین از جمله لوازم یدکی کشنده تریلر، لوازم یدکی کامیون، لوازم یدکی اتوبوس، لوازم یدکی ماشین‌آلات راه‌سازی و معدنی و.. به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبری بروید که به فروش عمده لوازم یدکی ماشین سنگین می‌پردازند. برای تهیه لوازم یدکی مورد نیازتان هم‌اکنون با رایان تراک تماس بگیرید:

05138339410