پرش لینک ها

خرید و فروش انواع کامیون، کشنده و تریلر

خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی

ماشین آلات راه سازی و معدنی از خودروهای سنگینی محسوب می‌شوند که نقش کلیدی در توسعه و بهره‌برداری از معادن و بهینه‌سازی راه‌ها و جاده‌های کشور دارند. در خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی باید به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبری رفت که شناخت کاملی از انواع ماشین‌های سنگین مورد استفاده در ساخت جاده و بهره‌برداری از معادن دارند.

آشنایی با خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی

برای توسعه جاده‌ها و بهره‌برداری از معادن نیاز به انواع ماشین آلات سنگین وجود دارد. اکثر این ماشین‌های سنگین توسط تامین‌کنندگان داخلی یا واردات از کشورهای اروپایی و آمریکا تهیه می‌شوند. برای استعلام قیمت ماشین آلات معدنی و راه سازی باید به مراکز خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی مراجعه کرد.

خریداران ماشین آلات معدنی و راه سازی باید به دنبال واردکنندگان این قبیل از ماشین‌های سنگین باشند تا بدون واسطه با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. شرکت بازرگانی رایان تراک نیز در زمینۀ فروش ماشین آلات راه سازی و معدنی فعال است. فقط کافی است تا برای خرید بدون واسطه و مستقیم با دفتر نمایندگی رایان تراک در مشهد تماس بگیرید: 05138339410
در رایان تراک، خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی ازجمله لودر، بلدوزر، دامپر، بیل مکانیکی و.. صورت می‌پذیرد.

معرفی انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی

اگر قصد خریداری انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی را دارید بهتر است ابتدا اطلاعات کاملی دربارۀ نوع ماشین سنگین مورد نیازتان به‌دست آورید. البته جای نگرانی زیادی وجود ندارد زیرا کارشناسان مجرب رایان تراک آمادگی دارند تا راهنمایی‌های لازم برای خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی را به رانندگان، نمایشگاه‌داران، شرکت‌های راه‌سازی، معادن و صنایع ارائه دهند. در ادامه با برخی از ماشین آلات سنگین راه سازی و معدنی بیشتر آشنا می‌شویم:

1- گریدر کاترپیلار 14

گریدر کاترپیلار 14 (Caterpillar 14) که به CAT مشهور است یکی از ماشین آلات راه سازی و معدنی است که نقش مهمی در پخش مواد و مصالح دارد. البته علاوه‌بر حمل مواد معدنی، خاک، شن، ماسه و.. از گریدر کاترپیلار برای جابه‌جایی برف، حفر سریع خندق و موارد مشابه نیز استفاده می‌شود.
قیمت ماشین آلات راه سازی با توجه به نوع دستگاه متفاوت است. به همین دلیل بهتر است با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و اطلاعات کاملی را به‌دست آورید.

2- لودر کاترپیلار 960

شرکت کاترپیلار آمریکا از اولین و مهمترین شرکت‌های عرضه‌کننده ماشین آلات راه سازی و معدنی در جهان بوده است. لودر کاترپیلار 960 با داشتن دو بازوی قدرتمند نقش مهمی در حفاری معادن، جاده‌ها، پل‌ها و پروژه‌های ساختمانی دارد.
لودر کاترپیلار با انتقال حجم زیادی از خاک، مواد معدنی و مصالح ساختمانی نقش مهمی در سرعت بخشیدن به پروژه‌های عمرانی و معدنی دارد.

3- دامپتراک تیرکس TR60

اگر با خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی آشنا باشید و قصد استعلام قیمت ماشین آلات معدنی یا قیمت ماشین آلات راه سازی را دارید، حتما نام دامپتراک تیرکس TR60 را شنیده‌اید. ماشین سنگین معدنی که با حداکثر وزن بارگیری 55 تن نقش مهمی را در راه‌سازی، صنایع و معادن ایفا می‌کند.

4- بیل مکانیکی بیهر R920

بیل‌های مکانیکی از ماشین آلات راه سازی و معدنی محسوب می‌شوند که با داشتن بازوی مفصلی امکان نصب چکش، مته، سنگ جت، قیچی فلزبر، چنگک، گراپ و دیگر ادوات را دارند. بیل مکانیکی کاربرد زیادی در صنایع، معادن و راه‌سازی دارد.

5- کوماتسو HM 300-5

کامیون محورداری با ظرفیت بیش از 30 تن که با داشتن تجهیزات هوشمند نظیر سیستم تعلیق هوای گرم، مانیتور نمایش عقب و.. به اپراتور اطمینان‌خاطر کافی برای فعالیت در شرایط سخت را می‌دهد.

6- کاترپیلار 854K

بلدوزری چرخ‌دار که دارای عملکردی بهینه است. این ماشین سنگین ایمنی بیشتری را فراهم می‌آورد و امکان جابه‌جایی بارهای سنگین را به راحتی ایجاد می‌کند. معدن‌کاران بزرگ، تاسیسات تولید برق، صنایع پیمانکاری، راه‌سازی و کارخانجات از مشتریان اصلی کاترپیلار 854K هستند.

سخن پایانی

برای خرید و فروش انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی باید به سراغ شرکت‌های معتبر رفت تا بهترین قیمت ماشین آلات راه سازی و قیمت ماشین آلات معدنی را اعلام کنند.
رایان تراک به‌عنوان شرکت بازرگانی معتبر که دفاتری در مشهد، مرز بازگان و کشورهای اروپایی دارد، مرکز خرید و فروش ماشین آلات سنگین محسوب می‌شود. برای خرید ماشین آلات معدنی، خرید ماشین‌های راه‌سازی، کامیون، کشنده و اتوبوس‌های وارداتی با رایان تراک تماس بگیرید:

05138339410