پرش لینک ها

فروش لاستیک کشنده و تریلر در رایان تراک

ماشین‌های سنگین بعد از چند وقتی که در جاده‌ها کار می‌کنند نیاز به سرویس دارند و باید لوازم یدکی برای آن‌ها خریداری شود. لاستیک یکی از مهمترین قطعات یدکی است که باید به‌صورت دوره‌ای در کامیون، کشنده یا تریلر تعویض شود. رایان تراک به‌عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان کامیون و کشنده برای رفاه و کاهش دغدغه‌های رانندگان به فروش لاستیک کشنده و تریلر می‌پردازد.

در خرید لاستیک کشنده و تریلر باید به نکات متعددی توجه داشته باشیم. استاندارد بودن تایر ماشین‌های سنگین به بهبود ایمنی و همچنین کارایی آنان کمک می‌کند. در خرید لاستیک کامیون به نکات کلیدی زیر توجه داشته باشید:

نکات مهم در خرید لاستیک کشنده و تریلر

خرید لاستیک کشنده و تریلر

فروش لاستیک کشنده و تریلر کاری تخصصی است. به همین دلیل قبل از اقدام به خرید، به سراغ فروشندگان معتبری بروید که کالاهای با کیفیتی را وارد کرده و به مشتریان عرضه می‌کنند. پاسخگویی مناسب برای قطعات یدکی ماشین سنگین فروخته شده و تضمین کیفیت از ویژگی‌های مهم فروشندگان معتبر است. در خرید لاستیک کامیون توجه به نکات زیر ضروری است:

1- فروش لاستیک کشنده و تریلر با توجه به نیاز رانندگان

 رانندگان باید قبل از اینکه به سراغ خرید لاستیک ماشین سنگین بروند، نیازها و توقعات خود از تایر را مشخص کنند. در خرید لاستیک کامیون باید به نوع رانندگی، مدل تریلر (کفی، چادری، لبه‌دار، یخچالی، کمپرسی، تتانکر)، حجم بار، نوع کشنده، تعداد محور و ظرفیت حمل بار، شرایط آب و هوایی، نوع جاده و… توجه کرد.

2- خرید لاستیک کشنده و تریلر با توجه به اندازه آن

در فروش لاستیک کشنده و تریلر باید به سایز تایر توجه کرد. در دفترچه راهنمای هر کشنده‌ای به سایز استاندارد لاستیک اشاره شده است. البته بر روی پلاکارد لاستیک که بر روی درب سمت راننده نصب شده است، اطلاعات کاملی درباره سایز استاندارد لاستیک قرار گرفته است که باید در خرید لاستیک کامیون مدنظر قرار گیرد.

3- اهمیت الگوی آج در هنگام خرید لاستیک کامیون

فروشندگانی که به فروش لاستیک کشنده و تریلر می‌پردازند، نکات مهمی را به رانندگان انتقال می‌دهند. اما فروشنده هیچ وقت از شرایط رانندگی با کامیون و وضعیت جاده اطلاعی ندارد. به همین دلیل بایستی رانندگان با توجه به نوع بار، وزن و حجم آن، کیفیت آسفالت سطح جاده، وضعیت آب و هوا و رطوبت جاده به انتخاب تایری بپردازند که دارای آج مناسبی باشد تا به‌سادگی کامیون کشنده سر نخورده و از جاده خارج نشود.

4- خرید لاستیک ماشین سنگین با توجه به کیفیت و دوام آن

خرید لاستیک ماشین سنگین

تایر یکی از قطعات یدکی مهم در ماشین‌های سنگین است. هر چند که لاستیک کامیون و کشنده جز لوازم یدکی مصرفی محسوب می‌شود، اما اگر در خرید لاستیک کشنده و تریلر به کیفیت و دوام توجه داشته باشید، عمر لاستیک افزایش خواهد یافت.

فروش لاستیک کشنده و تریلر توسط فروشندگان معتبر یا شرکت‌های بازرگانی که از اعتبار بالایی در واردات برخوردار باشند این اطمینان‌خاطر را به رانندگان می‌دهد که تایر با کیفیتی را خریداری خواهند کرد.

5- فروش لاستیک ماشین سنگین براساس شاخص حمل بار

فروشنده لاستیک، اطلاعی ندارد که راننده، لاستیک را برای حمل چه وزن باری خریداری می‌کند. به همین دلیل رانندگان باید با بررسی دقیق شاخص حمل بار یک لاستیک به خریداری لاستیک بپردازند. در خرید لاستیک کامیون با در نظر گرفتن شاخص باید به تهیه تایری متناسب با کامیون و باری بپردازیم که حمل می‌شود.

6- در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و نوع جاده

در جاده‌های کوهستانی باید به خرید لاستیک کشنده و تریلری بپردازید که اصکاک بیشتری با سطح جاده دارد. این در حالی است که در جاده‌های مسطح و بیابانی که گرمای هوا موجب داغ شدن آسفالت می‌شود باید به سراغ خریداری لاستیک کامیونی بروید که کمترین اصطکاک را با جاده دارد.
همچنین اگر خرید لاستیک ماشین سنگین را به هدف جاده‌های بارانی یا برف‌گیر انجام می‌دهید به سراغ انواعی بروید که چسبندگی مناسبی با سطوح خیس یا لغزنده دارند.

7- مقایسه قیمت لاستیک کامیون کشنده و تریلر

فروش لاستیک کشنده و تریلر توسط نمایندگی‌ها یا شرکت‌های بازرگانی، اختلاف قیمت زیادی به نسبت بازار آزاد یا فروشندگان متفرقه ایجاد می‌کند. حتما قبل از خرید تایر کشنده و تریلر از چند نمایندگی یا شرکت بازرگانی، قیمت‌ها را استعلام بگیرید. بهترین قیمت لاستیک کشنده و تریلر را از شرکت بازرگانی رایان تراک بخواهید.
رایان تراک با عرضه لاستیک 315 مدل گل دیفرانسیل و لاستیک 385 تریلر مدل G5R-22.5 به مشتریان با قیمت مناسب توانسته است نیاز بازار به انواع لاستیک ماشین سنگین را تامین کند.

برای خرید تایر کشنده و تریلر با شرکت بازرگانی رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

آشنایی با انواع تایلر در فروش لاستیک کشنده و تریلر

همانطور که گفتیم تایرهای ماشین سنگین دارای انواع مختلفی هستند. در هنگام خرید لاستیک کشنده و تریلر باید به نوع تایر توجه داشت تا کشنده قابلیت حمل بار را براساس نوع بار، شرایط جاده و وضعیت آب و هوایی داشته باشد.

1- فروش لاستیک کشنده و تریلر مخصوص شرایط برفی و زمستانی

تایرهای برفی/زمستانی (Winter Tires) دارای آج‌های خاصی هستند که موجب می‌شوند تا کامیون، کشنده و تریلر بر روی برف به‌سادگی دچار لغزش نشوند. با خرید لاستیک کشنده و تریلر مخصوص زمستان، اطمینان بیشتری از عملکرد ترمزها بر روی جاده خیس یا یخ‌زده خواهید داشت.

2- خرید لاستیک ماشین سنگین برای محیط‌های گِل و لای

بسیاری از ماشین‌های سنگین از جمله ماشین‌آلات راه‌سازی و معدنی در محیط‌هایی با گِل و لای فعالیت می‌کنند. به همین دلیل در فروش لاستیک کشنده و تریلر برای ماشین‌های فعال در چنین محیط‌هایی باید به دنبال تایرهایی با آج عمیق بود تا کامیون در گِل و لای جاده گیر نکند. البته باید توجه داشت که چنین لاستیک‌هایی برای محیط‌های آسفالت مناسب نیستند.

3- خرید لاستیک آفرود برای ماشین سنگین

لاستیک‌های آفرود برای ماشین‌های سنگینی مناسب هستند که در جاده‌های غیر آسفالت فعالیت دارند. لاستیک آفرود مقاومت بالایی داشته و تحمل وزن بالای بار کامیون و تریلر را دارند. این لاستیک‌ها با مقاومت بالایی که دارند به‌سادگی سوراخ یا پاره نمی‌شوند.

4- لاستیک سنگین

در فروش لاستیک کشنده و تریلر باید به نیاز تمام رانندگان و ماشین‌های سنگین توجه داشت. تایرهای سنگین (heavy-duty tires) برای حمل بارهای سنگین مناسب هستند. از این لاستیک‌ها در کمپرسورها یا تریلرهایی استفاده می‌شود که بارهای حجیم یا با وزن زیاد را حمل می‌کنند.

5- لاستیک تمام زمین

بسیاری از رانندگان در خرید لاستیک کامیون به دنبال مدلی هستند که از آن در تمامی فصول و انواع جاده‌ها استفاده کنند. لاستیک تمام زمین (All-Terrain Tires) قابلیت استفاده در هر نوع جاده‌ای و با هر روکشی را دارد. این لاستیک بر روی صخره، شن، جاده شوسه و آسفالت بزرگراه‌ها قابل استفاده است.

فروش لاستیک کشنده و تریلر در رایان تراک

شرکت بازرگانی رایان تراک به‌عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان کامیون، کشنده، تریلر، اتوبوس، خودرو سواری و قطعات یدکی به عرضه و فروش لاستیک برای ماشین‌های سنگین نیز می‌پردازد.

برای خرید لاستیک کشنده و تریلر از رایان تراک با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید:
05138339410

سخن پایانی

فروش لاستیک کشنده و تریلر توسط شرکت‌های بازرگانی معتبر، این اطمینان خاطر را به رانندگان می‌دهد که محصول با کیفیت و با دوامی را خریداری کرده‌اند. در خرید لاستیک کشنده و تریلر، رانندگان بایستی به نیازهای خود توجه کنند تا تایری استاندارد را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

پیام بگذارید

  1. خرید کامیون؛ صفر تا صد - گروه بازرگانی رایان تراک| خرید و فروش انواع کامیون، کشنده و تریلر
    پیوند یکتا
  2. Hi there very cool blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I will bookmark your site and take the feeds additionally…I am satisfied to search out numerous useful information here in the post, we want work out more techniques on this regard, thanks for sharing. . . . . .

  3. Hey there! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I could get a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having trouble finding one? Thanks a lot!

  4. I was suggested this web site by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty. You’re incredible! Thanks!