پرش لینک ها

خرید و فروش کشنده تریلی سراسر کشور

کشنده‌های تریلردار از انواع ماشین‌های سنگینی محسوب می‌شوند که با قدرت موتور زیاد توانایی قابل توجه‌ای در حمل بارهای سنگین و حجیم دارند. در خرید و فروش کشنده باید به نکات متعددی توجه داشت و به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبری رفت که خدمات جامع و کاملی را در این زمینه ارائه می‌دهند.

متاسفانه بسیاری از رانندگان شرکت‌های حمل‌ونقل و کارخانه‌های تولیدی برای تهیه ناوگان حمل و نقل خود در خرید و فروش کشنده تریلردار به سراغ سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور می‌روند. این در حالی است که چنین سایت‌هایی تنها پلتفرم واسطه هستند و در قبال معاملات هیچ تعهدی ندارد. از همین‌رو بهتر است برای خرید کشنده به سراغ شرکت‌های رفت که فرایندهای بازرگانی و واردات انواع کشنده را انجام می‌دهند و قیمت انواع کامیون کشنده را به صورت رقابتی به مشتریان خود اعلام می‌کنند. برای استعلام قیمت کشنده وارداتی و خرید و فروش آن‌ها با رایان تراک تماس بگیرید: 05138339410

خرید و فروش کشنده

ماشین‌های سنگین ازجمله انواع کشنده‌های حمل تریلی به‌عنوان منبعی برای اشتغال به کار رانندگان، کسب درآمد و همچنین ابزاری برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و پرسود محسوب می‌شوند. زیرا قیمت انواع کشنده با توجه به کارکرد بالا و میزان درآمد قابل توجه، روزبه‌روز در حال افزایش است. بسیاری از رانندگان با خرید و فروش کشنده وارداتی کارکرده یا در حد صفر فرصتی بی‌نظیر برای اشتغال و خود و چندین شوفر را فراهم می‌آورند.

با توجه به قیمت بالای ماشین‌های سنگین از جمله انواع کامیون و کشنده باید وقت بیشتری را صرف خرید چنین خودروهایی کرد و قبل از معامله با چندین کارشناس خُبره مشورت کرد. رایان تراک با داشتن کارشناسان مُجرب در زمینه معاملات کشنده‌ها توانسته است کمک زیادی به خریداران خودروهای سنگین بنماید.

قیمت ماشین سنگین دست دوم براساس شرایط هر کامیون یا کشنده متفاوت است. در خرید و فروش انواع تریلی کشنده و کامیون در سراسر کشور در کنار قیمت باید به موارد فنی هم توجه کافی داشت.
توجه به عملکرد خودرو و سلامت قطعات در خرید کشنده اهمیت زیادی دارد. در کنار کارکرد و مسافت طی شده توسط هر کشنده در هنگام خرید باید به وضعیت سلامت قطعات یدکی کشنده نیز توجه داشت تا مدلی خریداری شود لوازم یدکی آن نیز در بازار موجود باشد.

عرضه کامل‌ترین و به‌روزترین لیست کشنده‌های وارداتی برای فروش، توسط رایان تراک کمک زیادی به رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل و کارخانه‌های تولیدی برای تکمیل ناوگان حمل و نقل می‌کند و این اطمینان‌خاطر را فراهم می‌آورد که معامله سریع و پرسودی برای طرفین رقم خواهد خورد.

اطلاع از قیمت انواع کشنده

اطلاع از قیمت خرید و فروش انواع کشنده

با توجه به نوسانات ارزی قیمت ثابت و همیشگی برای خرید و فروش کشنده نمی‌توان اعلام کرد. بسیاری از شرکت‌ها، قیمت کشنده‌های وارداتی را با توجه به هزینه تمام شده، هزینه ترخیص و پلاک‌گذاری و درصدی سود منطقی اعلام می‌کنند. برای خرید کشنده‌های داخلی باید مدت زمان زیادی منتظر ماند و سند و مدارک ماشین تا زمان پرداخت اقساط و هزینه لیزینگ خودرو به نام خریدار نخواهد شد.
این در حالی است که قیمت ماشین‌های سنگین وارداتی که براساس قیمت روز دلار مشخص می‌شود، دارای ثبات بیشتری است و با خرید نقدی امکان وکالت انتقال کشنده تریلر در کمتر از چند روز وجود دارد.

در خرید و فروش کشنده دست دوم به جای مراجعه به نمایشگاه‌داران به سراغ شرکت‌های بازرگانی رفت که به‌صورت دست اول، انواع کشنده‌ها را از طریق نمایندگی‌هایی در اروپا به کشور وارد می‌کنند و پیگیری‌های لازم برای فرایند ترخیص و پلاک‌گذاری انواع کامیون، کشنده، اتوبوس‌ و تریلر را انجام می‌دهند.

نکات مهم قبل از خرید و فروش کشنده

خرید کشنده‌های کارکرده برای رانندگان یا شرکت‌های حمل و نقل صرفه‌جویی بسیاری را به همراه می‌آورد. اما برخی از اشتباهات رایج موجب می‌شود تا بخشی از پول خریدار هدر رود. برای خرید و فروش کشنده توجه به نکات زیر اهمیت دارد:

1- از قبل برنامه‌ریزی کنید

خرید کشنده کار بزرگی است. اگر خرید و فروش به درستی انجام شود، امکان استفاده از کشنده تا چندین سال وجود دارد. قبل از خرید کامیون کشنده، بودجه مورد نیاز را آماده کنید و نوع بارهایی که قصد دارید با کشنده خریداری شده حمل کنید را مشخص نمایید.

در خرید کامیون‌های کشنده توجه به وزن، حجم محموله و فواصل جاده‌ای اهمیت دارد. بسیاری از کشنده‌های وارداتی براساس استانداردهای جهانی و اتحادیه اروپا ساخته می‌شوند. اما در خرید آن‌ها باید به شرایط جاده‌ای در ایران نیز توجه داشت تا ماشین سنگین متناسب با آب و هوا و جاده‌های ایران خریداری شود.

2- برندهای کامیون کشنده را بررسی کنید

قبل از خرید و فروش کشنده باید به بررسی دقیق کارخانه‌های سازنده پرداخت تا ماشین سنگینی خریداری شود که بهترین عملکرد را داشته باشد. کشنده داف، کشنده اسکانیا، کشنده ولوو، کشنده بنز، کشنده رنو، کشنده هوو، کشنده فاو و.. هر کدام دارای امکانات مختص به خود هستند و مزایا و معایبی دارند که خریداران باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشند.

3- در معامله کشنده به سراغ شرکت‌های معتبر بروید

در خرید و فروش کشنده باید به سراغ شرکت‌های بازرگانی رفت که دارای مجوزهای قانونی بوده و از اعتبار کافی برخوردار باشند. خوشبختانه در حال حاضر برای خرید کشنده دیگر نیازی به حضور در نمایشگاه‌های ماشین سنگین نیست و خریداران تنها با یک تماس تلفنی قیمت کشنده دست دوم وارداتی اروپایی و مشخصات آن را استعلام گرفته و به خرید کامیون کشنده می‌پردازند.

رایان تراک با داشتن دفاتری در مشهد، مرز بازرگان و اروپا امکان خرید و فروش انواع تریلی کشنده، کامیون و اتوبوس وارداتی را در سراسر کشور فراهم آورده است.

همین حالا با رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

4- در خرید و فروش کشنده به بررسی وضعیت فنی ماشین سنگین بپردازید

قیمت ماشین سنگین دست دوم براساس وضعیت فنی آن مشخص می‌شود. در خرید کشنده‌های وارداتی باید به وضعیت تعمیر و نگهداری منظم کامیون دقت کرد. شرایط تعمیرات اساسی کامیون کشنده به خوبی عملکرد ماشین سنگین را نشان می‌دهد. همچنین وضعیت ظاهری بدنه و تصادفات جاده‌ای ماشین نشان‌دهنده تعمیرات مورد نیاز هستند.
در هنگام خریداری خودروهای سنگین به سراغ مدل‌هایی بروید که قطعات یدکی آن در بازار موجود باشد. همچنین شرکت بازرگانی فروشنده کشنده لوازم یدکی اصلی ماشین را وارد نماید. باید توجه داشت که برخی از سازندگان کشنده، ماشین سنگین را برای کوتاه‌مدت می‌سازند و عمر مفید آن کمتر از ۱۰ سال است.
اما با خرید کشنده‌های وارداتی از اروپا این نگرانی تا حدود زیادی برطرف می‌شود. زیرا این ماشین‌های سنگین تا مدت‌ها برای راننده با کمترین مشکل کار خواهند کرد و نیاز زیادی به تعمیرات اساسی و هزینه‌های سنگین نخواهند داشت.

سخن پایانی

در خرید و فروش کشنده باید دقت زیادی کرد. زیرا قیمت انواع کشنده بالا است و باید ماشین‌های خریداری شوند که دارای عمر مفید طولانی باشد. رایان تراک با داشتن تیمی مُجرب از کارشناسان فروش در دفتر مشهد، مرز بازرگان و اروپا امکان خرید و فروش انواع کشنده تریلر و کامیون را در سراسر کشور فراهم آورده است.

با ما تماس بگیرید:
05138339410

پیام بگذارید

  1. This is very interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your great post. Also, I have shared your website in my social networks!

  2. FitSpresso: An Outline FitSpresso is a weight management formula made using five herbal ingredients.