پرش لینک ها

چگونه به خرید اتوبوس اروپایی بپردازیم؟

اتوبوس از ماشین‌های سنگینی است که خرید آن از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا در هنگام خرید باید به کیفیت اتوبوس، برند سازنده، امکانات موجود در اتوبوس، چیدمان صندلی‌ها و کیفیت آن‌ها، صندق بغل، جاخواب راننده و… توجه داشت. با آزادسازی واردات اتوبوس از اروپا که به هدف نوسازی ناوگان حمل مسافر در داخل کشور انجام پذیرفته است، خرید اتوبوس اروپایی به یکی از گزینه‌های مناسب برای رانندگان و شرکت‌های مسافربری تبدیل شده است.
برای خرید اتوبوس بین شهری به سراغ شرکت‌هایی بروید که از تجربۀ کافی در این زمینه برخوردار هستند و امکان عرضه انواع مدل‌های روز اتوبوس وارداتی از اروپا را دارند.

صفر تا صد خرید اتوبوس اروپایی

با توجه به آزادسازی واردات اتوبوس از اروپا به ایران که به هدف نوسازی ناوگان حمل مسافربری صورت پذیرفته است، خرید اتوبوس کارکرده اروپایی برای شرکت‌هایی مجاز گردیده است که دارای کارت بازرگانی معتبر هستند. از همین‌رو شرکت‌های بازرگانی مطابق آیین‌نامه واردات اتوبوس به کشور، امکان خرید اتوبوس اروپایی با عمری کمتر از 5 سال را دارند.

البته در این راستا بایستی شرکت‌های بازرگانی به خرید اتوبوس کارکرده اروپایی بپردازند که استانداردهای زیست محیطی در آن رعایت شده باشد. همچنین اتوبوس خریداری شده به‌لحاظ فنی با شرایط جاده‌ای و قوانین پلیس راهنمایی و رانندگی ایران تطابق داشته باشد. فرسودگی ناوگان حمل مسافر با اتوبوس بین شهری از مهمترین دلایلی است که باعث ایجاد فشار مضاعف به سیستم حمل و نقل ریلی یا هوایی کشور می‌شود.
از همین‌رو مسئولان کشور و مجلس شورای اسلامی برای توسعه حمل و نقل مسافر با اتوبوس، مجوز واردات اتوبوس دست دوم اروپایی را صادر کرده‌اند. مراحل خرید اتوبوس اروپایی برای رانندگان و شرکت‌های مسافربری به شرح زیر است:

1- ثبت سفارش خرید اتوبوس اروپایی در یک شرکت بازرگانی معتبر

برای واردات اتوبوس دست دوم اروپایی باید به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبری رفت که دارای کارت بازرگانی برای صادرات و واردات کالا به کشور باشند. البته بهتر است به سراغ شرکت‌هایی بروید که تجربه کافی در زمینه خرید اتوبوس اروپایی دارند.

برای ثبت سفارش خرید انواع اتوبوس‌های وارداتی همین حالا با رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

2- خرید اتوبوس از فروشندگان اروپایی

شرکت‌های بازرگانی معتبری مانند رایان تراک با توجه به دفاتری که در کشورهای اروپایی دارند به بررسی انواع مدل‌های اتوبوس اروپایی پرداخته و پیشنهادات مناسب را به مشتریان ارائه می‌دهد. شرکت بازرگانی برای خرید اتوبوس وارداتی باید شرکت رسمی در یک کشور اروپایی داشته باشد تا امکان واریز وجه اتوبوس به حساب فروشنده را داشته باشند.

بعد از خرید اتوبوس از فروشندگان اروپایی، شرکت بازرگانی ماشین را از طریق مرز بازرگان به کشور وارد می‌کند. به همین دلیل بسیاری از رانندگان به سراغ خرید اتوبوس از مرز بازرگان می‌روند. البته قبل از سفر به مرز بازرگان با دفتر رایان تراک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید تا با اطلاعات کاملی به پایانه مرزی بازرگان مراجعه کنید.

3- پیگیری فرایند ترخیص از گمرک و پلاک‌گذاری اتوبوس

یکی از اقدامات مهم در خرید اتوبوس اروپایی، پیگیری ترخیص و پرداخت حق گمرکی است. فرایند ترخیص اتوبوس‌های وارداتی از پیچیدگی زیادی برخوردار است، اما شرکت‌های بازرگانی با تجربه، تمامی این مراحل را انجام می‌دهند. همانطور که گفتیم در خرید اتوبوس وارداتی باید دقت کافی شود تا ماشین وارد شده به کشور مطابق با شرایط جاده‌ای، استانداردهای محیط زیستی و همچنین قوانین پلیس راهنمایی و رانندگی باشد.

اگر اتوبوس وارداتی از اروپا این شرایط را داشته باشد به سرعت پلاک‌گذاری خواهد شد و امکان دریافت سند و مدارک برای آن وجود خواهد داشت. برای بسیاری از خریداران اتوبوس بین شهری اهمیت زیادی دارد که ماشین را خیلی سریع مورد استفاده قرار دهند و مدت زمان خواب اتوبوس در گمرک به حداقل برسد.

در خرید اتوبوس اروپایی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خرید اتوبوس وارداتی

خرید اتوبوس وارداتی موقعیتی منحصربه‌فرد و ایده‌آل برای رانندگان و شرکت‌های مسافربری است که قصد دارند، ناوگان حمل مسافر خود را تجهیز کنند و رضایت حداکثری مسافران را به‌دست آورند. برای واردات اتوبوس از اروپا توجه به نکات زیر ضروری است:

1- خرید انواع اتوبوس‌های اروپایی از سازندگان به نام

شرکت‌های اتوبوس‌سازی بسیاری در اروپا وجود دارند که انواع ماشین‌ها را با توجه به استانداردهای روز جهانی تولید می‌کنند. توجه به برند سازنده اتوبوس وارداتی از اهمیت زیادی برخوردار است. برندهای اتوبوس اروپایی مانند ولوو، اسکانیا، مان و… با تنوع مدلی که دارند، امکان خرید آن‌ها وجود دارد.

2- تهیه قطعات یدکی

در خرید اتوبوس اروپایی باید به سراغ مدل‌هایی برویم که لوازم یدکی مورد نیاز آن‌ها در بازار موجود باشد. البته شرکت بازرگانی رایان تراک، قطعات یدکی انواع ماشین‌های سنگین را برای مشتریان وارد می‌کند تا آن‌ها دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

3- خرید اتوبوس اروپایی فول آپشن

در اتوبوس‌های بین شهری باید به امکانات اتوبوس توجه کرد. از جمله امکاناتی که موجب رفاه مسافران می‌شود، نحوۀ چیدمان صندلی و کیفیت آن است. استفاده از سیستم تهویه مناسب، کولر یا بخاری قدرتمند، صندلی‌های VIP و… برای مسافران اتوبوس‌های بین شهری مهم است. برای رانندگان نیز داشتن امکانات ناوبری و سنسور نقطه کور اهمیت زیادی دارد. زیرا به ایمنی خودشان و مسافران کمک خواهد کرد.

4- امکان خرید چندین دستگاه اتوبوس اروپایی

یکی از مزایای مهم واردات اتوبوس از اروپا برای شرکت‌های مسافربری است که امکان خرید چندین دستگاه از یک مدل اتوبوس را دارند. این ویژگی موجب می‌شود تا ناوگان حمل مسفر آنان دارای اتوبوس‌های مجهز و البته مشابه یکدیگر باشد. برای ثبت سفارش خرید چندین کامیون اروپایی باید به سراغ شرکت‌های بازرگانی معتبری بروید که توانایی خریداری تعداد زیاد اتوبوس اروپایی را دارند.

5- قیمت اتوبوس اروپایی وارداتی

در هنگام خرید اتوبوس وارداتی باید به استعلام قیمت از شرکت‌های معتبر پرداخت. شرکت بازرگانی رایان تراک با داشتن چندین دفتر در کشورهای اروپایی تلاش دارد تا بهترین قیمت را برای انواع اتوبوس‌های بازار اروپا بیابد. در قیمت تمام شده اتوبوس‌های وارداتی علاوه‌بر هزینه‌های خرید از فروشنده اروپایی، هزینه انتقال اتوبوس تا پایانه مرزی بازرگان، هزینه‌های گمرک و ترخیص را نیز باید مدنظر قرار داد.

قبل از هر گونه اقدام برای خرید کامیون اروپایی با شرکت بازرگانی رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

سخن پایانی

خرید اتوبوس اروپایی و استفاده از آن برای حمل مسافر، ویژگی‌های متفاوتی را برای رانندگان، شرکت‌های مسافربری و مسافران فراهم می‌آورد. امکاناتی که در اتوبوس‌های اروپایی کارکرده با طول عمر کمتر از 5 سال وجود دارد، در سایر مدل‌های اتوبوس بین شهری وجود ندارد.

خرید اتوبوس وارداتی در حال حاضر توجیه‌پذیر است، زیرا قیمت اتوبوس‌های اروپایی به نسبت مدل‌های داخلی یا چینی مناسب است. با واردات اتوبوس از اروپا، ناوگان حمل مسفر در ایران نوسازی خواهد شد. با خرید اتوبوس کارکرده اروپایی ماشینی با استهلاک کم را در اختیار خواهید داشت که ایمنی بالایی داشته و رفاه مسافران را به همراه خواهد آورد.

برای واردات اتوبوس دست دوم اروپایی و ثبت سفارش خرید اتوبوس، همین حالا با شرکت بازرگانی رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

پیام بگذارید

  1. Hi Neat post There is a problem along with your website in internet explorer would test this IE still is the market chief and a good section of other folks will pass over your magnificent writing due to this problem

  2. Your writing is like a breath of fresh air in the often stale world of online content. Your unique perspective and engaging style set you apart from the crowd. Thank you for sharing your talents with us.