پرش لینک ها

خرید کامیون مرز بازرگان چه مزیتی دارد؟

خرید کامیون مرز بازرگان دارای مزایای مختلفی است. به همین دلیل بسیاری از رانندگان ماشین‌های سنگین برای خریداری کشنده و تریلر به بازرگان می‌روند. اما شرکت بازرگانی رایان تراک کار خریداران کامیون را ساده کرده است. رایان تراک با معرفی کشنده‌های وارداتی که از اروپا به ایران وارد کرده است به رانندگان کمک می‌کند تا قبل از سفر به مرز بازرگان، اطلاعات کاملی درباره ماشین‌ها به دست آورند

چرا باید برای خرید کامیون به مرز بازرگان برویم؟

اکثر کامیون کشنده‌های اروپایی که در بازار ماشین سنگین ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند از طریق کشور ترکیه و مرز بازرگان وارد کشور می‌شوند. به همین دلیل رانندگان، شرکت‌های باربری، شرکت‌های حمل و نقل و کارخانجات تولیدی، صنایع و معادن برای تکمیل ناوگان ماشین‌های سنگین خود و خرید کشنده به مرز بازرگان می‌روند.
در حقیقت بازار کامیون اروپایی در ایران در مرز بازرگان شکل می‌گیرد. جایی که انواع کامیون‌های وارداتی از اروپا در گمرک منتظر فرایند ترخیص و ورود به جاده‌های کشور هستند.

البته شرکت‌های بازرگانی معتبری مانند رایان تراک، اطلاعات کاملی درباره انواع ماشین‌های سنگین موجودشان را در وب‌سایت خود قرار می‌دهند تا مشتریان مجبور نباشند تا هزینه و زمان زیادی را برای سفر به بازرگان صرف کنند.
برای خرید کامیون مرز بازرگان با دفتر رایان ترک در برج تجاری اداری آرمیتاژ مشهد تماس بگیرید تا بعد از دریافت اطلاعات و راهنمایی در صورت نیاز به مرز بازرگان مراجعه کنید.

همین حالا با رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

بیشتر با چه نوع ماشین‌هایی در خرید کامیون مرز بازرگان مواجه می‌شویم؟

همانطور که گفتیم واردات کامیون اروپایی در ایران بیشتر از مرز بازرگان انجام می‌شود. به همین دلیل در خرید کامیون از مرز بازرگان بیشتر با کامیون‌های روز اروپایی روبه‌رو می‌شویم. طبق قوانین واردات کامیون از اروپا به ایران، مصوب دولت و وزارت راه و شهرسازی، هر ماشین سنگین وارداتی نباید بیش از 5 سال کار کرده باشد. به همین دلیل اکثر کامیون‌های موجود برای فروش در مرز بازرگان کمتر از 5 سال کار کرده‌اند.

در خرید کامیون مرز بازرگان باید به سراغ شرکت‌هایی رفت که ماشینی را عرضه کنند که به لحاظ قدرت موتور، تعداد محور و سایر شرایط با قوانین راهداری در جاده‌های ایرانی هم‌خوانی داشته باشند. همچنین بهتر است کامیون و کشنده‌های وارداتی را از برندهایی تهیه کنیم که قطعات یدکی آن در بازار ایران عرضه شود.
خوشبختانه شرکت بازرگانی رایان تراک لوازم یدکی بسیاری از ماشین‌های سنگین اروپایی را نیز وارد می‌کند تا رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل در این زمینه با مشکل جدی روبه‌رو نشوند.

برندهای مطرح کامیون‌سازی اروپایی در خرید کامیون مرز بازرگان

برندهای مطرح کامیون وارداتی مرز بازرگان

اگر قصد خرید دارید به خرید کامیون وارداتی اروپایی بپردازید باید با انواع برندهای مطرح در بازار ماشین سنگین در مرز بازرگان آشنا شوید:

1- خرید کامیون کشنده رنو مرز بازرگان

شرکت کامیون‌سازی رنو از برندهای مطرح اروپایی است که انواع مختلفی از کامیون، کامیونت و کشنده را به بازار وارد می‌کند. این شرکت محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. به همین دلیل توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را به‌دست آورد. در خرید کامیون مرز بازرگان، کامیون کشنده‌های رنو سری تی 520 با موتوری قدرتمند توانسته‌اند نظر رانندگان را به خود جلب کنند.

شرکت بازرگانی رایان تراک امکان خرید کامیون رنو T520 مدل 2020 را برای مشتریانش فراهم آورده است.  این کامیون فول آپشن دارای سقف بلند، ریتاردر 5 زمانه، اینتاردر گیربکس، سنسور بین خطوط، رینگ فولادی، فلاپ بغل فابریک، باطری بغل و نوی‌پگیشن می‌باشد.

برای خرید کشنده رنو تی 520 در مرز بازرگان قبل از هر اقدامی هماهنگی لازم را با دفتر نمایندگی رایان تراک در مشهد انجام دهید.
تماس 05138339410

2- خرید انواع کامیون کشنده ولوو از مرز بازرگان

شرکت کامیون‌سازی ولوو از برندهای مطرح اروپایی است که انواع ماشین سنگین و کشنده‌های مدل روز را به بازار عرضه می‌کند. در خرید کشنده در مرز بازرگان با انواع مدل‌های این کشنده روبه‌رو می‌شویم. شرکت بازرگانی رایان تراک نیز در حال حاضر کشنده‌های ولوو را در مدل‌های مختلف با قدرت‌های متنوع به مشتریان عرضه می‌کند:

خرید کامیون کشنده ولوو 460 در مرز بازرگان

این کشنده با موتور 460 اسب بخاری که دارد، مدل 2019 است و سقف 2 خط دارد. کولر درجا، اینتاردر گیربکس، ریتاردر 3 زمانه، رینگ فولادی، شاسی نرمال و سنسور بین خطوط از دیگر امکانات آن است. همچنین از همین نوع کامیون ولوو، یک دستگاه ماشین دیگر مدل 2021 نیز موجود است.

برای کسب اطلاعات و خرید کامیون از مرز بازرگان با رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

خرید کشنده ولوو 500 سری اف هاش از بازرگان

اگر به دنبال خرید کشنده‌ای قدرتمندتر هستید، این نوع ولوو با موتوری 500 اسب بخاری توانایی حمل انواع بارهای حجیم و با تّناژ بالا را دارد.این ماشین مدل 2021 با ریتاردر 3 زمانه سنسور بین خطوط، سانروف، رینگ آلومنیومی و سقف 2 خط ایمنی مناسبی را برای رانندگان فراهم می‌کند. از همین مدل ولوو اف هاش 500 ماشین‌های زیر نیز موجود است:

خرید کامیون کشنده ولوو 540 در مرز بازرگان

این کشنده قدرتمند مدل 2021 است و موتوری با قدرت 540 اسب بخار بر روی آن قرار گرفته است. شاید ولوو 540 را بتوان یکی از قدرتمندترین کشنده‌های موجود در بازار ماشین سنگین ایران دانست. این ماشین سنگین  امکانات کاملی دارد به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای خرید کامیون مرز بازرگان است که در شرکت رایان تراک موجود است.

همین حالا با ما تماس بگیرید: 05138339410

3- خرید کامیون کشنده‌های داف مرز بازرگان

داف (DAF) یکی دیگر از کامیون‌های وارداتی است که توسط شرکت بازرگانی رایان تراک از مرز بازرگان وارد کشور می‌شود. داف شرکت کامیون‌سازی هلندی است که بسیاری از قطعات اصلی برای تولید ماشین‌های سنگین خود را از صنایع خودروسازی انگلیس و بلژیک تهیه می‌کند. به همین دلیل کامیون‌های داف از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند.

در خرید کشنده داف وارداتی همانند خرید کشنده ولوو گزینه‌های متعددی در رایان تراک موجود هستند که می‌توانید از به بررسی آن‌ها بپردازید:

خرید کامیون کشنده داف 480 مدل 2021 از مرز بازرگان

برای خرید کامیون و کشنده از مرز بازرگان، داف گزینه‌ای متفاوت است. کامیون داف 480 دارای سقف بلند، رینگ آلومنیومی، نوی‌گیشن، سنسور بین خطوط، کولر درجا و ریتاردر است. از همین مدل کشنده یک دستگاه دیگر مدل 2019 وجود دارد که برای استعلام قیمت و بازدید باید با دفتر رایان تراک در مشهد تماس بگیرید: 05138339410

خرید کامیون کشنده داف 530 مرز بازرگان در دفتر رایان تراک

این کشنده دارای موتور قدرتمند 530 اسب بخاری است. کشنده داف 530 مدل 2019 مشکی رنگ است و فرایند ترخیص و پلاک‌گذاری آن انجام شده است. داف 530 دارای ریتاردر 5 زمانه، اینتاردر گیربکس، کولر درجا، نوی گیشن، سنسور بین خطوط و سقف بلند است.

کدام کشنده را در خرید کامیون از مرز بازرگان انخاب کنیم؟

خرید بهترین کشنده مرز بازرگان

انتخاب کامیون کشنده مناسب همیشه کار سختی برای رانندگان است، زیرا خرید کامیون هزینه زیادی ددرد و هر گونه اشتباه در خرید خسارت زیادی را به راننده یا کارخانجات تولیدی و معادن وارد می‌کند. به همین دلیل کارشناسان مجرب شرکت بازرگانی رایان تراک به‌صورت 24 ساعته آمادگی لازم برای ارائه مشاوره به خریداران ماشین‌های سنگین را دارند.

برای دریافت مشاوره در زمینه کشنده‌های وارداتی از اروپا و خرید کامیون مرز بازرگان با کارشناسان رایان تراک تماس بگیرید:
05138339410

سخن پایانی

خرید کامیون مرز بازرگان انتخابی مناسب برای رانندگانی است که قصد دارند به خریداری کامیون‌های وارداتی از اروپا بپردازند. شرکت بازرگانی رایان تراک با پیگیری تمامی مراحل واردات کامیون‌های مدل روز اروپایی، امکان خرید ماشین سنگین مطمئنی به لحاظ فنی و بدون دغدغه را برای رانندگان، صنایع و معادن فراهم می‌آورد.

قبل از سفر به مرز بازرگان به بازدید کامل آخرین کشنده‌های موجود در دب‌سایت رایان تراک بپردازید تا از مدل‌های موجود آگاهی پیدا کرده و با اطلاعات کامل برای خرید کامیون به مرز بازرگان مراجعه کنید.

پیام بگذارید

  1. خرید ماشین سنگین و نکات مهم - گروه بازرگانی رایان تراک| خرید و فروش انواع کامیون، کشنده و تریلر
    پیوند یکتا
  2. واردات کامیون و نوسازی ناوگان حمل بار کشور - گروه بازرگانی رایان تراک| خرید و فروش انواع کامیون، کشنده و تریلر
    پیوند یکتا